UNTERWASSEERCLUB

UNTERWASSEERCLUB z Hanoweru

http://www.unterwasserclub-hannover.de/
 
Jest rok 1987 Poznań jako miasto targowe zainteresowane jest nawiązywaniem współpracy z innymi miastami świata.
Rozpoczyna się więc „służbowe” nawiązywanie kontaktów między miejskim klubem płetwonurków z Hanoweru o nazwie „Unterwasserclub” i poznańskim „Mistralem”.
Po wstępnych rozmowach uroczyste spotkanie przedstawicieli stron u Burmistrza Hannoveru i Prezydenta m. Poznania. Spotkania odbywają się z zachowaniem wszystkich dyplomatycznych szczegółów padają miłe słowa i życzenia owocnej współpracy. Nikt pewnie wówczas nie przypuszczał co mogą znaczyć te słowa.
Wieloletni okres współdziałania to wiele spotkań i udziałów w różnego rodzaju szkoleniach i obozach stacjonarnych. Wieloletni okres współpracy to spotkania o charakterze służbowym, szkoleniowym, wypoczynkowym i prywatnym. Spotkań które bardzo szybko przybrały towarzysko – przyjacielski charakter. Znają się już nie tylko płetwonurkowie ale ich całe rodziny. Wspólnie odwiedzają się wyjeżdżają na wyprawy nurkowe, szkolą się na wspólnych obozach. Jednostki i jej kierownictwo utrzymują kontakty na co dzien, konsultując nowości sprzętowe, omawiając akcje i wyprawy nurkowe.
Do grona naszych wiernych przyjaciół w Hanowerze na pewno należą: Wolfgang Seibt; Karsten  Fiszer; Martin Piruschka; Michael Borcchers; Heine Uhli; Eckhard Gruchow; Bernd Heinrich; Rainer Osswald.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA DSC_2497 Eckhard (Charly) KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA IMG_0058 OLYMPUS DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA Uli KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz